Marcin Wsół: Nowości i zmiany w Google Ads (26.01.2023 – 08.02.2023)

Nowości i zmiany w Google Ads w ostatnim okresie (26.01.2023 – 08.02.2023) są imponujące. Konferencja Google Presents: Live from Paris (08.02.2023) przyniosła użytkownikom szereg nowych funkcji, a wśród nich: Multisearch, Immersive View w Mapach Google, szereg funkcji wspomagających kierowców pojazdów elektrycznych, funkcję AR (rozszerzona rzeczywistość) w Google Lens oraz możliwość wyszukiwania przez użytkowników Androida za pomocą słów lub obrazów na ekranach bez opuszczania aplikacji. Ponadto, Google będzie w stanie pokazać przewidywany czas dotarcia do celu i miejsca, w które należy skręcić bezpośrednio na ekranie blokady telefonu. W najbliższym czasie wprowadzony zostanie również Multisearch near me, Indoor Live View oraz Wyszukiwanie z podglądem na żywo.

Kluczowe wnioski:

  • Google wprowadza wiele nowych funkcji, aby ułatwić użytkownikom przeglądanie wyników wyszukiwania oraz przemieszczanie się za pomocą Map Google.
  • Multisearch, Immersive View, Multisearch near me, Indoor Live View oraz Wyszukiwanie z podglądem na żywo to najnowsze funkcje Google Ads.
  • Funkcje AR (rozszerzona rzeczywistość) w Google Lens są dostępne na całym świecie.
  • Google może pokazać przewidywany czas dotarcia do celu i miejsca, w które należy skręcić bezpośrednio na ekranie blokady telefonu.

Autor: Marcin Wsół
URL: https://www.marcinwsol.pl/blog/nowosci-i-zmiany-w-google-ads-26-01-2023-08-02-2023/


Posted

by

Tags: