Deva Group: Przegląd prasy – Marketer+ styczeń/luty 2023

W artykule przedstawiony został przegląd treści z najnowszego numeru magazynu Marketer+, który skupia się wokół tematu sztucznej inteligencji. Autor przedstawia kluczowe wnioski z przeczytanych artykułów, aby czytelnicy mogli zdobyć pełną wiedzę na temat marketingu internetowego. W tekście znajdziemy między innymi case study dotyczący promocji konferencji na przykładzie semKRK, a także inne przydatne informacje na temat trendów i organizacji spotkań. Ponadto, otrzymujemy dostęp do bezpłatnego “Przewodnika po nowoczesnych eventach 2023”, w którym znajdziemy artykuły m.in. dotyczące mądrego wyboru miejsca na event lub punktów styku uczestników eventów online i offline z marką. Ostatnią częścią artykułu są felietony, wśród których znajduje się m.in. opis generatora zdjęć opartego na sztucznej inteligencji czy reklamy chleba.

Kluczowe wnioski z artykułu:

  • AI zawładnął całą branżą marketingu internetowego.
  • Dostępny jest bezpłatny “Przewodnik po nowoczesnych eventach 2023”, w którym znajdziemy szczegółowe informacje na temat organizacji wydarzeń.
  • Generatory zdjęć oparte na sztucznej inteligencji są w stu procentach zgodne z rzeczywistością i pomagają oszczędzić czas i pieniądze.

Autor: Kamil Leśniak
URL: https://www.devagroup.pl/blog/przeglad-prasy-marketer-styczenluty-2023


Posted

by

Tags: