Delante: Jak równolegle poprawiamy SEO i dostępność stron internetowych naszych klientów?

Dostępność stron internetowych jest niezwykle ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu witryn internetowych. Dostępność stron internetowych oznacza, że witryna jest dostosowana do osób niepełnosprawnych i może być używana przez wszystkich bez przeszkód. Poprawa dostępności stron internetowych może poprawić zarówno SEO, jak i dostępność witryny. Ważnymi elementami dostępności witryny są tytuł, nagłówki, teksty alternatywne, linkowanie, sitemapa, breadcrumbs, multimedia, czytelność i użyteczność oraz dane schema. Aby sprawdzić, czy witryna jest dostępna, można skorzystać z narzędzi takich jak WAVE, Google Lighthouse i Screen Reader. Wtyczki WordPress mogą pomóc w poprawie dostępności witryny.

KLUCZOWE WNIOSKI:

  • Dostępność stron internetowych jest niezwykle ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu witryn internetowych.
  • Poprawa dostępności stron internetowych może poprawić zarówno SEO, jak i dostępność witryny.
  • Istnieje wiele elementów, które należy wziąć pod uwagę, aby zwiększyć dostępność witryny, w tym tytuł, nagłówki, teksty alternatywne, linkowanie, sitemapa, breadcrumbs, multimedia, czytelność i użyteczność oraz dane schema.
  • Aby sprawdzić, czy witryna jest dostępna, można skorzystać z narzędzi takich jak WAVE, Google Lighthouse i Screen Reader.
  • Wtyczki WordPress mogą pomóc w poprawie dostępności witryny.

Autor: Przemek
URL: https://delante.pl/jak-rownolegle-poprawiamy-seo-i-dostepnosc-stron-internetowych/


Posted

by

Tags: